Image

Carraro Bisiklet

Carraro, 70 Yılın üzerindeki tecrübesi ve sektördeki yüksek know-how’ı ile yarışlar sırasında maksimum performansı hedefleyen sporcular kadar, günlük bisiklet kullanıcılarına da hitap etmektedir.

Carraro bisikletleri rakiplerinden teknik mükemmellik, üstün performans, göz alıcı tasarımlar ve innovasyon ile hemen ayrılmaktadır. Güvenlik konusu da ciddi standartlar ile çalışan markanın kendine güvendiği başka bir nokta olarak öne çıkmaktadır. Carraro’nun bütün segmentlerindeki bisikletleri en sıkı Avrupa Standartları ile üretilip defalarca test edilerek kullanıcılara ulaştırılıyor. Ayrıca tüm bisikletler kapsamlı bir kullanım, bakım ve garanti el kitapçığı ile kullanıcısına en rahat satış sonrası deneyimini sağlayacak şekilde satılıyor.

Marka geniş servis ağı, detaylı barkod sistemi ile izlenebilen ürün sistemi ve tüketici koruma kanununa dayanan satış sonrası garanti politikasıyla bir bisikletten fazlasını isteyen müşterilerine beklentilerini vermek konusunda başarılı bir grafik çiziyor.

Carraro, 1924'den beri yüksek kalitesi ve yenilikçi dizaynıyla bisiklet tutkunlarına hayallerindeki özgürlük hissini yaşatıyor.

Web Sitesi:
www.carrarobisiklet.com