• Image
04.06.2015

Bisiklet ParçalarıAksesuar Parçaları:
Modeline bağlı olarak Bisikletler, çeşitli aksesuarlar ile donatılmış olabilir. Eğer bisikletlerinize ek aksesuarlar kurmak istiyorsanız, en uygun olanlarını tavsiye etmesi için Bayi veya Servislerimize danışınız. Bisikletinize uyumlu olacak biçimde tasarlanmış aksesuarları seçmenizi öneririz. Accell Bisiklet Sanayi ve Ticaret A.S. uyumlu olmayan aksesuarların kurulumu ve kullanımından doğabilecek hasarlardan sorumlu değildir.
 

Konfor ve Performans Arttırıcı Aksesuarlar:
—Sele, konfor açısından bisikletin en önemli parçasıdır. Selenin seçimi, kalınlığına veya dolgu malzemesine göre değil, ölçünüze göre olmalıdır. Bisikletinizdeki sele modelinin seçimi, Accell Bisiklet Sanayi ve Ticaret A.S. uzmanları tarafından rahatlık ve memnuniyet kriterlerine göre yapılmıştır.
—Eğer bisikletiniz ile orta veya uzun mesafeli yollara gidiyor veya günde bir saatten fazla bisiklet sürüyorsanız, bisiklet eldiveni kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu özel eldivenler, ellerinizi korur. Gidonu kavrayışınızı geliştirerek, kullanım konforunu arttırır.
—Bisikletçilere özel kıyafetler bulunmaktadır. Bunlar aerodinamik engelleri azaltmak ve konfor ile korunmayı sağlamak için tasarlanmıştır.(özellikle, kalça ile sele arasındaki sürtünmeyi azaltan ve derinin aşınmasını engelleyen özel şortlar/taytlar gibi).
—Her tür fiziksel aktivite öncesi ve sırasında sıvı almak son derece önemlidir. Terleme sırasında kaybedilen sıvıların tekrar bütünlenmesine yardımcı olur. Bu nedenle, uzun mesafe sürüşlerinde yanınıza her zaman dolu su matarası alınız. Kullanım Kılavuzunuzun diğer bölümlerine geçmeden önce resimlenen değişik bisiklet parçalarına aşina olmalısınız. 

Post

Bisiklet Kurulumu Nasıl Yapılır?

04.06.2015

Kargo kutusundan çıkarılan bir bisikletin ilk montajı nasıl yapılır?

Post

Bisiklet Parçaları

04.06.2015

Bisikletin temel bileşenleri ve aksesuarlar hakkında genel bilgi.

Post

Bisiklet Üzerinde Oturuş Şekli

04.06.2015

Bisiklet türüne göre sele üzerinde doğru ve sağlıklı oturma pozisyonları.

Yorum Yap